Administrator systemów komputerowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/0904
OBOWIĄZKI:
- administracja systemami informatycznymi i bazami danych,- administracja serwerami,- administracja i nadzór nad bezpieczeństwem zasobów informatycznych,- praca w środowisku Active Directory,- tworzenie i nadzór nad wykonywaniem kopii zapasowych danych z systemów informatycznych,- przydzielanie użytkownikom identyfikatorów, haseł oraz uprawnień do zasobów sieci i systemów informatycznych,- udzielanie wsparcia użytkownikom systemów informatycznych w codziennej pracy realizowanejz wykorzystaniem oprogramowania komputerowego,- współpraca z producentami oprogramowania,- realizacja zadań wynikających z ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne i innych odnoszących się do funkcjonowania systemów informatycznychw administracji publicznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe lub średnie o kierunku informatycznym, w przypadku wykształcenia średniego wymagany jest co najmniej 3 letni staż pracy, wysokie umiejętności praktyczne w zakresie administracji systemami informatycznymi i różnymi typami baz danych (m.in. MS SQL, Firebird, MySQL), praktyczna umiejętność posługiwania się językiem zapytań SQL, znajomość środowiska Active Directory, znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem zasobów informatycznych, bardzo dobra znajomość administracji i obsługi systemu operacyjnego Windows, znajomość systemu Linux, znajomość budowy i działania sieci LAN,znajomość technologii wirtualizacja (Hyper-V), praktyczna znajomość języka angielskiego, znajomość zagadnień dotyczących obsługi sprzętu komputerowego oraz urządzeń sieciowych, znajomość ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne i innych aktów odnoszących się do funkcjonowania systemów informatycznych w administracji publicznej, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,obywatelstwo polskie lub obywatelstwo Unii Europejskiej oraz innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium RP dla obywateli z innych państw wymagana jest znajomość języka polskiego potwierdzona stosownym dokumentem, podstawowa znajomośc języka angielskiego w mowie i pismie

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach