Asystent dyrektora

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/1987
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracyWykształcenie: średnie lub wyższe; mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; biegła obsługa komputera; zakres obowiązków: prowadzenie terminarza spotkań; organizowanie i obsługa spotkań służbowych; odbieranie i wysyłanie poczty; zapewnienie obsługi dokumentów; obieranie i przekazywanie rozmów telefonicznych; organizowaniepracy biura w zakresie zaopaterzenia i sprawności urządzeń biurowych; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent dyrektora
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach