Asystent/-ka ds. pozyskiwania spraw z powiatu pszczyńskiego z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/20/0352
OBOWIĄZKI:
Zadania będą do wykonania kilka razy w miesiącu. Szczegółowe informacje nt. zadań kandydat/-ka dostanie podczaskorespondowania. Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. Doświadczenie nie jestwymagane. Podczas współpracy pracodawca będzie instruował i wspierał w tej pracy. Wynagrodzenie płatne za osiągnięteefekty, tj. 1% wartości pozyskanego zlecenia detektywistycznego (przedział finansowy: pomiędzy 20 zł a 65 zł).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

obsługa komputera i internetu w podstawowym zakresie, komunikatywność w języku polskim pisemnie i ustnie, dostęp do komputera z internetem, posiadanie profilu na FB, @,telefonu, praca, o której mowa, będzie dorywcza, zarobkowa, zdalna. Osoba na tym stanowisku musi mieszkać na terenie powiatu pszczyńskiego.

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie