Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/20/0429
OBOWIĄZKI:
- pomoc przy wyjściu, powrocie oraz/lub dojazdach w wybrane miejsca np. dom, praca, placówki oświatowe i szkoleniowe, świątynie, placówki służby zdrowia, urzędy, znajomi, praca;- pomoc przy codziennych czynnościach oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa zlecenie 3 m-ce, następnie możliwość pracy na umowę o pracęMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Gmina OrzeszePRACA W DNIACH I GODZINACH:pn - pt (może być sporadyczna praca w weekendy), praca w przedziale godzinowym: 8.00 - 20.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie (dowolne), min. 3 miesięczne doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi (nie musi być udokumentowane), uprawnienia: certyfikat opiekuna osób niepełnosprawnych lub asystenta opiekuna - konieczne, prawo jazdy kat. B - mile widziane

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych