Brygadzista

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista
Miejsce pracy: Tychy | Numer ref.: BRY/010/ACZ

Oferta:

  • Praca umożliwiająca rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Szkolenia przygotowujące do realizacji powierzonych zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (system premiowy) oraz pakiet benefitów

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi, a także umiejętności pracy w zespole
  • Dobra znajomość zagadnień produkcyjnych z uwzględnieniem procesów montażowych
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook)

Zadania:

  • Kierowanie, planowanie i organizowanie pracy podległego zespołu produkcyjnego
  • Nadzór jakościowy i ilościowy nad wytwarzanym produktem
  • Zagwarantowanie funkcjonowania standardów jakościowych, procesowych i optymalizacyjnych
  • Nadzór nad harmonogramami produkcji
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Kontrola dokumentacji kadrowej: listy obecności, wnioski urlopowe, zwolnienia lekarskie itp.
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego (Mistrza Produkcji)

Najnowsze ogłoszenia:

Project Manager

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie robisz zakupy. Nasze systemy pracują zarówno w hipermarketach jak i sklepach osiedlowych. Codziennie obsługują kilka tysięcy sklepów i kilkanaście tysięcy kas fiskalnych. Tworzymy fajne produkty: aplikacje sprzedażowe...

Exorigo-Upos S. A.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data dodania: dzisiaj

Sprzedawca w kawiarni

praca w kawiarni Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Miejsce pracy: śląskie / Żory

Data dodania: wczoraj

Kasjer - sprzedawca

Praca w sklepie spożywczym. Wymagana książeczka sanepidowska, mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej, kontakt telefoniczny z pracodawcą. Wymagania konieczne: Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Kasjer-sprzedawca

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego. Praca na 2 zmiany (6.00-23.00). Oferta pracy wyłącznie dla osoby z orzeczoym stopniem niepełnosprawności. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie min. podstawowe,...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Sprzedawca-kasjer

zadania: obsługa kasy fiskalnej przyjmowanie towaru - dostaw sprzedaz ubrań utrzymywanie czystoci w sklepie metkowanie Oferta stażu realizowania w ramach projektu ES PO WER V dla osób bezrobotnych do 30 roku życia zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Ślusarz

-obróbka metalu-budowa prostych konstrukcji stalowych Wymagania konieczne: Zawód: Ślusarz* Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: obsługi maszyn CNC Uprawnienia: obróbki metalu, budowania prostych kontrukcji stalowych

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna