Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/20/0618
OBOWIĄZKI:

Obsługa i naprawa maszyn i urządzeń na terenie zakładu. Ocena stanu technicznego instalacji. Samodzielne podejmowanie decyzji o sposobie naprawy. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa o pracę na czas określony - 33 miesiące MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Orzesze PRACA W DNIACH I GODZINACH: pn-nd, 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00, podstawowy system i rozkolad czasu pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie na kierunku mechanik lub pokrewnym, min. 1 rok doświadczenia na stanowisku mechanik, umiejętność analizy oraz naprawy urządzeń

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 23 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych