Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/20/0439
OBOWIĄZKI:
-dokonywanie oceny stanu osoby, która ma być poddawana zabiegom fizjoterapeutycznym oraz wykonywanie badań czynnościowych, niezbędnych do programowania i kontrolowania procesu fizjoterapii,- programowanie i wykonyanie zabiegów fizjoterapeutycznych, w tym masażu i stosowanie fizjoterapii-prowadzneia dokumentacji fizjoterapii-kontorlowanie efektywności procesu fizjoterapii-wydawanie opinii odnośnie stanu funkcjonowania osób poddawanych fizjoterapii oraz przebiegu procesu fizjoterapii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Fizjoteriapia
Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu (wymagany staż - lata: 3)

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju