Frezer cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Frezer cnc
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/2318
OBOWIĄZKI:
Opis obowiązków na tym stanowisku :- ustawianie i obsługa frezarek CNC- obróbka elementów głownie ze stali - wykonywanie szeroko rozumianych prac frezarskich (frezowanie, cięcie, nawiercanie, wiercenie, wytaczanie)- samokontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu- dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn- produkcja małoseryjnaOferujemy:- umowę o pracę- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności w okresie próbnym 17-21 zł/godz. po okresie próbnym 22-30 zł/godz.- stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku- możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia- pracę w zgranym i przyjaznym zespoleGodziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne do pracy :- ukończenie szkoły o profilu technicznym- min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku frezera CNC - dobra znajomość rysunku technicznego- umiejętność doboru właściwych parametrów obróbki- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

17 - 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach