Główna księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Pszów
Numer: StPr/20/1021
OBOWIĄZKI:
- kontrasygnowanie dokumentów stanowiących podstawę do wydatkowania środków finansowych oraz innych świadczeń majątkowych, zasad prowadzenia i wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, zgodnie z planem finansowym;- zapewnienie prawidłowości, terminowości i zgodności sprawozdań składanych na zewnątrz,- przygotowanie propozycji planu finansowego zakładu;- nadzór nad prawidłowym wykonaniem planu finansowego oraz prawidłowymi relacjami pomiędzy dochodami a wydatkami;- dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym;- nadzór nad działem AiMK w zakresie finansowym.Opracowanie projektów przepisów wewnętrznych wydanych przez Kierownika Zakładu, dotyczących prowadzenia rachunkowości, a w szczególności :- zakładowego planu kont, obiegu dokumentówPraca od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00.Oferta konkursowa - proszę zapoznać się szczegółami pod adresem:https://bip.gmpszow.finn.pl/bipkod/017
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera - umiejętność obsługi programów MsOffice
Uprawnienia: obsługa programu SYMFONIA

Wymagania inne:

ukończone ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe,uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiadanie co najmniej 3-letniej praktyki w księgowości, ukończona średnia, policealna lub pomaturalna szkoła ekonomiczna i posiadanie co najmniej 6 – letniej praktyki w księgowości.Oferta konkursowa : https://bip.gmpszow.finn.pl/bipkod/017

Miejsce pracy:

Pszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim