Inspektor ds. utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/20/0575
OBOWIĄZKI:
- nadzór nad powierzonym parkiem maszynowym,- przygotowanie i bieżąca kontrola realizacji planów przeglądów i remontów maszyn, urządzeń,- badanie przyczyn awarii i przestojów oraz proponowanie działań prewencyjnych,- współpraca i nadzór nad zewnętrznymi firmami świadczacymi usługi serwisowe i instalacyjne- współpraca z podwykonawcami i dostawcami części zamiennych oraz pozyskiwanie nowych partnerów,- odbiory i wdrożenia nowych maszyn i urzadzeń,- prowadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami,- udział w działaniach projektowych, wdrożeniowych i optymalizacyjnych,- działania wspierajace standaryzację procesów UR,- optymalizacja kosztów UR,- zapewnienie przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas realizacji zadań UR
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym
Uprawnienia: umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Uprawnienia: praktyczna wiedza z zakresu konstrukcji i działania maszyn i urządzeń
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: komunikatywność, samodzielność

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: mile widziana znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju