Instalator/serwisant

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/0510
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie powierzonych prac związanych z montażem instalacji niskoprądowych i elektrycznych. Praca poz terenem firmy w lokalizacjach wynikających z aktualnie podpisanych umów.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 3 m-ce (docelowo na czas nieokreślony)MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów + teren Wojew. Śląskiego.PRACA W DNIACH I GODZINACH:pn-pt 7-15 lub 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B
Uprawnienia: duża precyzja i umiejętność zachowania jakości i poprawności wykonywanych zadań, umiejetność pracy w grupie, umiejętność stosowania się do zasad
Uprawnienia: Praca zespołowa

Wymagania inne:

Wykształcenie:min. średnie branżowe np. elektryk, elektronik, automatyk. Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B. Umiejętności: Duża precyzja i umiejętność zachowania jakości i poprawności wykonywanych zadań. Umiejętność pracy w grupie. Umiejęyność stosowania się do zasad. Praca zespołowa. Znajomość obsługi komputera. Znajomość systemów bezpieczeństwa takich jak: p.poż., SSWiN, DSO, CCTV, KD. Inne: Niekaralność.Warunki zdrowotne dopuszczające do pracy na wysokości. Znajomość obsługi komputera oraz podstawowych aplikacji biurowych. Dyspozycyjność możliwe delegacje.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych