Inżynier Budowy

Dom Pełen Energii  jest jednym z największych w Polsce generalnych wykonawców domów jednorodzinnych.
Nasze oddziały znajdują w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy, Szczecinie, Krakowie, Trójmieście oraz na Śląsku. Od początku istnienia silnie stawiamy na technologie energooszczędne, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze, wpływając korzystnie na środowisko naturalne .
Naszym największym potencjałem jest kompetentny, dynamiczny i świetnie zgrany zespół. To on stanowi serce naszej działalności i powód naszego sukcesu.
Miejsce pracy: Zabrze
Twój zakres obowiązków:
  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie budów domów jednorodzinnych;
  • kontakt z Inwestorami;
  • współpraca z podwykonawcami i nadzór zleconych prac;
  • współpraca z kierownikiem budowy;
  • nadzorowanie procesu budowy, zgodnie z kosztorysem i zawartą a umową z Inwestorem;
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w praktycznym nadzorowaniu procesu budowy domów jednorodzinnych- warunek konieczny;
  • praktyczna wiedza z przebiegu procesu budowlanego;
  • umiejętność skutecznej komunikacji, prezentacji i doradztwa;
  • asertywność;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta;
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów.
  • pełne wsparcie techniczne;
  • stabilną pracę w firmie o znakomitej atmosferze;
  • współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem, który ceni najwyższe standardy pracy;
  • pracę bez nadgodzin i wolne weekendy.

Najnowsze ogłoszenia:

Ustawiacz maszyn CNC (Wytaczarz)

Twój zakres obowiązków: Obsługa wytaczarki TOS WH13 Wykonywanie detali na podstawie udostępnionej dokumentacji Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów procesu Posługiwanie się rysunkiem technicznym w codziennej pracy Autokontrola oraz kontrola jakości w...

MASTEC WTECH SP. Z O.O.

Miejsce pracy: śląskie / Wyry

Data dodania: wczoraj

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

- przeprowadzania przeglądów prewencyjnych i oględzin zgodnie z harmonogramem;- kwalifikowanie tłoczników oraz wykrojników do napraw i remontów;- bieżące usuwanie awarii;- analizowanie dokumentacji i rysunków technicznych;- dokonywanie zmian programowych i...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data dodania: 2024-09-06

Opiekunka dziecięca - staż

Opieka nad dziećmi do lat 3, pomoc przy podstawowych czynnościach higieny, zabawy z dziećmi, pomoc przy ubieraniu, karmienie. Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Pracownik produkcji

- Kontrola produkcji na magazynie- Przyjmowanie zamówień od klientów- Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniem tj. stal lista, wz, zamówianie- Obsługa zautomatyzowanej maszyny zbrojarskiejOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na...

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Sprzątaczka biurowa

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Sprzątanie biur. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Pracownik produkcji szklarniowej

prace porządkowe i pielęgnacyjne na szklarni oraz zbiór pomidora i ogórka w szklarniach ogrzewanych Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Pyskowice