IT Application Engineer

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Gliwice Nr ref.: AE/GL/KO

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Poszukujemy osoby na stanowisko IT Application Engineer, która będzie wzmocnieniem dla zespołu operacyjnego. Jako inżynier aplikacji DevOps będzie odpowiedzialna za obsługę, utrzymanie i optymalizację zestawu aplikacji.

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Wspieranie aplikacji działających na heterogenicznych platformach (Windows, Linux, Containers)
  • Techniczne operacje aplikacji, w tym proaktywne monitorowanie i konserwacja
  • Zapewnienie, że uzgodnione poziomy usług dla czasu działania i innych kluczowych wskaźników wydajności zostaną spełnione w dowolnym momencie
  • Postępowanie zgodnie z procesem zarządzania zmianami
  • Automatyzacja i koordynacja obciążeń w chmurze prywatnej i publicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, inżynierii, matematyki lub pokrewnym
  • Znajomość środowisk wirtualizacji serwerów
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych (Linux / Windows 2012 i nowszych)
  • Doświadczenie z automatyzacją z przynajmniej jedną konfiguracją / wdrożeniem systemu zarządzania (Salt, Ansible, Jenkins pipelines, Azure DevOps…)
  • Doświadczenie z przynajmniej jednym z języków skryptowych (Powershell, Shell, Python…)
  • Doświadczenie w pracy z GIT
  • Doświadczenie w tworzeniu CI / CD
  • Doświadczenie z metodologią Agile i / lub DevOps
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów i analizie przyczyn źródłowych
  • Silne umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w dużym międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie z Containers

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku (współpraca z zespołami w Hamburgu, Sztokholmie i Amsterdamie)
  • Pracę w młodym, dynamiczny zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń (Prywatna Opieka Medyczna i karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy)
  • Świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (6 dni w miesiącu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komfortowe warunki pracy (w tym elektrycznie podnoszone biurka)
  • Benefity za postawę proEKO

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.