Kierowca c+e na trasach międzynarodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/0163
OBOWIĄZKI:
Praca jako kierowca ciągnika siodłowego (C+E) na terenie krajów UE, czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia, ruch ciągły, wyjazdy pięciodniowe. Wyjazdy z bazy w Czechowicach-Dziedzicach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: karta kierowcy i świadectwo kwalifikacji
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C+E
Uprawnienia: komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, mile widziana znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. C+E, komplet dokumentów. Mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

6 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Najnowsze ogłoszenia:

Kierowca-magazynier

Rozwożenie towaru samochodem dostawczym do 3,5T. Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu dostawczego Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane uprawnienia...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data dodania: dzisiaj

Sprzedawca- staż

Pozyskiwanie klientów, przyjmowanie dostaw towaru, przygotowywanie produktów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, i terminalu. Wykształcenie zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Sprzedawca

Sprzedaż art. ogólnospożywczych. Równoważny system pracy na 2 zmiany w godz. 07.00-22.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: książeczka sanepidowska Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej Wymagania inne: wykształcenie...

Sprzedawca - stażysta

Wykształcenie min. zawodowe Wymagana komunikatywność, pracowitość, uczciwoość, schludność. Praca w sklepie 5 10 15 w Pasażu AUCHAN

Wykształcenie zasadnicze lub średnie

Sprzedawca internetowy

Przyjmowanie i wystawianie towarów, sprzedaż internetowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: znajomość obsługi komputera Uprawnienia: doświadczenie w sprzedaży internetowej Uprawnienia: wykształcenie średnie z...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój