Kierowca-dystrybutor

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/0534
OBOWIĄZKI:
Załadnek towarów na samocód cięzarowy, DMC 12t i dostarczanie go do odbiorcyOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na czas nieokreślonyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Tychy (baza) + woj. śląskiePRACA W DNIACH I GODZINACH:pn - pt., godz. 6.00-14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierowcy samochodów ciężarowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe (dowolne); doświadczenie zawodowe: min. 1 m-c jako kierowca kat. C; prawo jazdy kat.C; niekaralność, uprawnienia na przewóz rzeczy, karta kierowcy

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych