Kierownik projektu/koordynator ds. psf

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2330
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: wyższe; 5 letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku i w zarządzaniu personelem, 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w projektach UE; zakres obowiązków: planowanie działań w projekcie, opracowanie harmonogramu działania oraz nadzór i koordynacja prac w projekcie, obsługa Fiszek, które otrzymuje Lider, weryfikacja udzielania pomocy de minimis, zawieranie umów MŚP, koordynacja działań spec. ds. monitoringu, nadzór nad Biurami Obsługi Klienta; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik projektu (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach