Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Konserwator
Miejsce pracy: Pławniowice
Numer: StPr/20/1954
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie podstawowe lub zawodowe, 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B+E, uprawnienia drwala, kosiarza, pilarza; dodatkowe wymagania: jazda z przyczepą samochodową, jazda ciągnikiem z przyczepą oraz z osprzętem, wycinka drzew; zakres obowiązków: prace utrzymałościowe na zbiornikach wodnych, koszenie trawy kosami spalinowymi i ciągnikiem z osprzętem na wałach zbiorników wodnych i w rowach odwadniających, wycinka drzew piłami spalinowymi, udrażnianie ścieków wodnych z konarów drzew i śmieci; trzy zmiany; miejsce pracy: ZPH Hydrowęzeł Kłodnicy w Pławniowicach;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B + E

Miejsce pracy:

Pławniowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach