Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Konserwator
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/20/0431
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie obsługi instalacji centralnego ogrzewania i bieżącej sprawności budynków, budowli, urządzeń i instalacji technicznych według obowiązujących standardów i procedur oraz zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami;- podejmowanie działań zmierzających do zapobiegania awariom, usuwanie skutków awarii.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce lub jeśli osoba ma doświadczenie może być od razu umowa na czas określony lub nieokreślony - do uzgodnienia z pracownikiemMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:OrzeszePRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn - nd, godz. 7.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-7.00 - grafik do ustalenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (dowolne); dodatkowym atutem będzie praca na stanowisku konserwatora z 2 letnim doświadczeniem; uprawnienia : Energetyczne Grupy I i II "E"- mogą być w trakcie odnawiania, mile widziane czynne prawo jazdy kat. B; umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy, komunikatywność

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych