Konstruktor Maszyn / Inżynier Projektu

Naszym klientem (docelowym Pracodawcą kandydata) jest zakład konstrukcyjno-produkcyjny, świadczący usługi dla przemysłu (konstruowanie i produkcja spersonalizowana, pod projekt).

Miejsce pracy: Mikołów
Nr ref.: 3824HT
Zadania:
  • konstruowanie maszyn z wykorzystaniem programów AutoCAD, Inventor,
  • odpowiedni dobór komponentów napędowych,
  • opracowanie dokumentacji techniczno – ruchowej,
  • koordynowanie zleceniem, współpraca z klientem i z wewnętrznym Działem Konstrukcyjnym,
  • udział w rozruchu maszyn u klienta.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Budowa Maszyn,
  • biegła umiejętność posługiwania się programami AutoCad oraz Inventor,
  • znajomość systemów napędowych maszyn,
  • ogólna wiedza na temat instalacji pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa maszyn,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętność prowadzenia – koordynowanie projektu od etapu zlecenia do wdrożenia u klienta,
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • odpowiedzialność, kreatywność i dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • oczekiwana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • prywatna opieka medyczna,
  • ZFŚS,
  • możliwość nabycia-wzmocnienia doświadczenia w kontaktach z przemysłem i pracą nad prototypami maszyn.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.