Kontroler w wydziale obróbki mechanicznej

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Racibórz
Nr ref.: KON/RAC/1020
Obowiązki:
  • przeprowadzanie kontroli wizualnej wyrobu i niezwłoczne informowanie przełożonego o wadach,
  • uzupełnianie nieciągłości struktury przy pomocy odpowiednio spreparowanego kitu, a następnie ich szlifowanie papierem ściernym o odpowiedniej granulacji,
  • prace pomocnicze świadczone montażyście w zakresie montażu suchego, trasowania, oznakowywania wyrobów,
  • sprawdzanie średnic otworów montażowych za pomocą odpowiednich sprawdzianów i oczyszczanie otworów montażowych przy pomocy odkurzacza przemysłowego.
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym lub pokrewnym - warunek konieczny,
  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • dostępność do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym - warunek konieczny,
  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym.
Oferujemy:
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne 3200 zł brutto,
  • premię do 25% wynagrodzenia podstawowego,
  • dodatek do nocny,
  • dodatek na Dzień Hutnika,
  • benefity na preferencyjnych warunkach (pakiet sportowy, medyczny, ubezpieczenie grupowe),
  • pakiet powitalny, indywidualny proces wdrożenia,
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę w pracy.