Kosmetolog - kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0035
OBOWIĄZKI:
WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE Z 5- LETNIM DOŚWIADCZENIEM, POTWIERDZONE ŚWIADECTWEM PRACY LUB WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE Z MINIMUM 5-LETNIM DOŚWIADCZENIEM; DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ ODBYTE SZKOLENIA I CERTYFIKATY; ZAKRES OBOWIĄZKÓW: WYKONYWANIE MANICURE BIOLOGICZNEGO, HYBRYDOWEGO, ŻELOWEGO ORAZ PRZEDŁUŻNIE NA FORMIE. PEDICURE PODOLOGICZNY, DEPILACJA WOSKIEM, HENNA BRWI I RZĘS Z REGULACJĄ, HENNA PUDROWA. MASAŻE RELAKSACYJNE ORAZ LECZNICZE. ZABIEGI NA TWARZ I CIAŁO, PEELENGI CHEMICZNE, MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA ORAZ IGŁOWA; 1/2 ETATU; MIEJSCE PRACY: GLIWICE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE Z 5- LETNIM DOŚWIADCZENIEM, POTWIERDZONE ŚWIADECTWEM PRACY LUB WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE Z MINIMUM 5-LETNIM DOŚWIADCZENIEM. DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ ODBYTE SZKOLENIA I CERTYFIKATY.

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach