Księgowy/księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/0487
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowych, sporządzanie deklaracji VAT, wyliczanie podatków dochodowych.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 3 m-ce (docelowo na czas nieokreślony)MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne, kierunek: księgowość
Uprawnienia: znajomość księgowości

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie zawodowe (kierunkowe). Doświadczenie: min. 5 lat na danym stanowisku-mile widziane. Umiejętności : znajomość prawa podatkowego, znajomość programu komputerowego Symfonia, Wapro. Inne: może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności jeżeli stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na danym stanowisku.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych