Logopeda

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Logopeda
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/20/1282
OBOWIĄZKI:
Wymagane wykształcenie wyższe - logopeda. Doświadczenie w pracy na stanowisku logopeda, umiejętność nawiązywania kontaktu i pracy z dziećmi, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy. Charakterystyka pracy: wykonywanie diagnoz logopedycznych w oparciu o pełny wywiad logopedyczny, współpraca z rodzicami, prowadzenie dokumentacji, ustalanie wskazań terapeutycznych, prowadzenie indywidualnych ćwiczeń logopedycznych obejmujących wszelkie działania terapeutyczne. Godziny pracy i wynagrodzenie do uzgodnienia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Aplikacje przesyłać e-mailem na adres olr@miastorybnik.pl.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku