Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/0533
OBOWIĄZKI:
Branża - firma prowadzi Auto Salon oraz Komis samochodowy jak również usługi myjni ręcznej oraz serwis samochodowy specjalizujący się w tzw szybkich naprawach oraz wymianie opon.Zakres podstawowych obowiązków: wykonywanie napraw w pojazdach samochodowychOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny 2 tygodnie, docelowo na czas nieokreślonyMożliwość pracy na umowę zlecenie lub umowę o dzieło - wg woli pracownikaMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:MikołówPRACA W DNIACH I GODZINACH:pn-pt, godz. 8.00-16.00, 15.00-23.00, możliwość pracy w niektóre soboty - do ustalenia z pracownikiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie dowolne, minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku mechanika, umiejętności diagnozowania i naprawy samochodów osobowych. Mogą być osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, jeżeli stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 8 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych