Mistrz w Dziale Ciężkiego Utrzymania Lokomotyw

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku w Dziale Ciężkiego Utrzymania Lokomotyw.

Opis stanowiska

  • Efektywne, bezpieczne i zgodne z przepisami zarządzanie zespołami ludzkimi w podległym obszarze Spółki
  • Dbałość o ład i porządek na podległych stanowiskach pracy
  • Dbałość o przestrzeganie przez pracowników przepisów prawa pracy i BHP
  • Dbałość o utrzymanie przyjętych standardów dla utrzymania taboru mających na celu podnoszenie efektywności pracy oraz obniżanie kosztów napraw taboru
  • Dbałość o stosowanie i przestrzeganie DSU i DTR oraz innych przepisów i dokumentów określających procesy naprawcze
  • Nadzór nad gospodarką materiałową w wyznaczonym obszarze
  • Współpraca z Działem Kontroli Jakości w celu osiągnięcia należytego poziomu jakości

Profil kandydata

  • Znajomość budowy lokomotyw spalinowych oraz praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem taboru kolejowego
  • Umiejętność delegowania zadań i podejmowania decyzji
  • Znajomość przepisów prawa pracy i kolejowych
  • Praktyczna znajomość zasad Lean Management
  • Znajomość obsługi Ms Office
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • Znajomość programu SAP - mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziane

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia29.08.97 (Dz. U.2015.2135.)

Najnowsze ogłoszenia:

Kierowca-magazynier

Rozwożenie towaru samochodem dostawczym do 3,5T. Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu dostawczego Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane uprawnienia...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data dodania: dzisiaj

Sprzedawca- staż

Pozyskiwanie klientów, przyjmowanie dostaw towaru, przygotowywanie produktów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, i terminalu. Wykształcenie zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Sprzedawca

Sprzedaż art. ogólnospożywczych. Równoważny system pracy na 2 zmiany w godz. 07.00-22.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: książeczka sanepidowska Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej Wymagania inne: wykształcenie...

Sprzedawca - stażysta

Wykształcenie min. zawodowe Wymagana komunikatywność, pracowitość, uczciwoość, schludność. Praca w sklepie 5 10 15 w Pasażu AUCHAN

Wykształcenie zasadnicze lub średnie

Sprzedawca internetowy

Przyjmowanie i wystawianie towarów, sprzedaż internetowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: znajomość obsługi komputera Uprawnienia: doświadczenie w sprzedaży internetowej Uprawnienia: wykształcenie średnie z...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój