Młodszy pielęgniarz/młodsza pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0139
OBOWIĄZKI:
Dodatkowe wymagania: wykształcenie min. średnie kierunkowe uprawniające do pracy w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza, aktualne prawo wykonywania zawodu.Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wymagania inne:

[Inne] : nienaganny stan zdrowiaW Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba:1) posiadająca obywatelstwo polskie;2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;3) korzystająca z pełni praw publicznych;4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne, przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisacho ochronie informacji niejawnych;7) posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;8) posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 956 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Najnowsze ogłoszenia:

Mobilny Mechanik / Elektromechanik / Mechanik wózków widłowych

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących prostych napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania: Znajomość mechaniki / elektromechaniki

Emtor Spółka z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Data dodania: dzisiaj

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Serwisant baterii High Voltage

Czym się będziesz zajmować: przeprowadzaniem analizy reklamowanych baterii HV (high voltage), zdalnie, jak i w siedzibie Klienta wyjazdami do Klienta i dokonywaniem napraw baterii HV serwisem baterii HV, zarówno w siedzibie firmy, jak i bezpośrednio u Klienta...

BMZ Poland Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Operator Ładowarki

Zadania: Załadunek dozatorów wytwórni, hałdowanie kruszyw i właściwa gospodarka materiałowa na placu WMA Prowadzenie prac zgodnie z poleceniami operatora wytwórni Szczególny nadzór nad placem składowym celem nie dopuszczenia do mieszania poszczególnych...

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Elektryk

Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za: wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji i napraw instalacji maszyn, urządzeń elektrycznych, rozdzielni, montaż szaf sterowniczych w urządzeniach i maszynach, wykonywanie pomiarów elektrycznych,...

ECOL Sp. z o.o.