Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 4959790, z dnia 2021-07-01

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów w zakresie sprzedaży urządzeń elektromechanicznych (szlabany, napędy do bram), progów zwalniających, blokad parkingowych i znaków drogowych.

Zakres obowiązków:
  • doradzanie klientom w zakresie wyboru produktów
  • przyjmowanie zamówień od klientów, obsługa zamówień w systemie ERP, kontrola wysyłki, wystawianie faktur sprzedaży, przygotowanie kompletu dokumentów dla działu księgowości
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • monitorowanie spływu należności
  • przygotowywanie i wysyłka towarów
  • obsługa reklamacji klientów
  • przygotowywanie raportów zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • wykształcenie średnie handlowe/ekonomiczne
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wiedza w zakresie technik sprzedaży, negocjacji handlowych, windykacji należności
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, asertywność
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy

  • szkolenia
  • Poniedziałek - Piątek 8-16
Świadczenia dodatkowe:
  • telefon służbowy

Najnowsze ogłoszenia:

Kierowca-magazynier

Rozwożenie towaru samochodem dostawczym do 3,5T. Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu dostawczego Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane uprawnienia...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data dodania: dzisiaj

Sprzedawca- staż

Pozyskiwanie klientów, przyjmowanie dostaw towaru, przygotowywanie produktów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, i terminalu. Wykształcenie zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Sprzedawca

Sprzedaż art. ogólnospożywczych. Równoważny system pracy na 2 zmiany w godz. 07.00-22.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: książeczka sanepidowska Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej Wymagania inne: wykształcenie...

Sprzedawca - stażysta

Wykształcenie min. zawodowe Wymagana komunikatywność, pracowitość, uczciwoość, schludność. Praca w sklepie 5 10 15 w Pasażu AUCHAN

Wykształcenie zasadnicze lub średnie

Sprzedawca internetowy

Przyjmowanie i wystawianie towarów, sprzedaż internetowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: znajomość obsługi komputera Uprawnienia: doświadczenie w sprzedaży internetowej Uprawnienia: wykształcenie średnie z...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój