Monter aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1240
OBOWIĄZKI:
kontrola poprawności pomiarów oraz zapobieganie powstawaniu usterek w urządzeniach AKPiA, usuwanie usterek w układach AKPiA, eksploatacja i obsługa urządzeń pomiarowych , zabezpieczających oraz układów sterowania, udział w testowaniu oprogramowania sterowników, wykonywanie prac w sposób zgodny z obowiązującymi procedurami, instrukcjami i przepisami, dokładajac do każdej czynności maksymalnej staranności wykonania oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac.W sezonie grzewczym praca na 2 zmiany zgodnie z grafikiem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie średnie techniczne (automatyka, elektroenergetyka), praktyczna znajomość podzespołów elektrycznych : aparatury elektrycznej, falowników, czujników, sterowników, stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości, mile widziane uprawnienia energetyczne SEP G2, doświadczenie w pracy w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 300 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu