Monter instalacji chłodniczych i wentylacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1509
OBOWIĄZKI:

Składanie i łączenie elementów na podstawie rysunku technicznego, przygotowanie materiałów do montażu (piłowanie, szlifowanie, gięcie, wiercenie), montaż wyprodukowanych elementów (ram). Miejsce wykonywania pracy Zabrze, woj. śląskie (wyjazd z siedziby spółki samochodem służbowym, w przypadku wyjazdów poza woj. śląskie pracodawca zapewnia transport oraz nocleg, wyjazdy na 2-4 tygodni). Wynagrodzenie 17zł brutto/godz.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Rysunek techniczny

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, dobra organizacja pracy, umiejętność czytania i pracy z rysunkiem technicznym, znajomość urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych oraz umiejętność ich montażu, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu