Monter instalacji i urządzeń gazowych / mechanik gazowej a.k.p

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1156
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie oględzin urządzeń w stacjach gazowych, prób działania i regulacji urządzeń stacji, przeglądów: technicznych, systemów bezpieczeństwa, układów pomiarowych. Łączenie urządzeń i instalacji poprzez skręcanie króćców kołnierzowych, montaż i konfiguracja urządzeń a.k.p., wymiana uszkodzonej armatury, zakładanie i wyjmowanie zaślepek, doszczelnianie dławików zasuw. Przemieszczanie się samochodami służbowymi. Praca na terenie stacji redukcyjno-pomiarowych, na otwartym terenie i w pomieszczeniach budynków; prosimy brać pod uwagę możliwość pracy w delegacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, inne
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

umiejętność wykonywania wykonywanie prac montażowych (instalacje), wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie techniczne (np. technik gazownictwa, technik automatyk lub pokrewne); posiadanie uprawnień SEP w grupie 1-2-3 na stanowisku eksploatacji/dozoru będzie dodatkowym atutem, podobnie doświadczenie w branży gazowej - będą miały one wpływ na wysokość wynagrodzenia.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu