Monter - spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/0454
OBOWIĄZKI:
•Doświadczenie w spawaniu stali metodą TIG (141) lub MIG/MAG•Wysoka jakość wykonywanej pracy•Prace montażowe konstrukcji stalowych•Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów•Praca z rysunkiem technicznym•Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu•Wykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych•Ścisła współpraca z działem technologicznymOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 3 m-ceMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów ul. Jasna 1-5PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 6-14, 14-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego
Uprawnienia: umiejetność spawania metodą MIG MAG

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. zawodowe. Umiejętność spawania metodą MIG i MAG. Umiejętność spawania metodąTIG . Znajomość rysunku technicznego. Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG. Mogą być osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności jeżeli stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na w/w stanowisku.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych