Operator linii produkcyjnej - mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Suszec
Numer: StPr/20/0623
OBOWIĄZKI:
• obsługa linii technologicznej Zakładu: suwnicy, węzła formowania produktu i suszarni, węzła pakowania, magazynuwyrobów gotowych; przeglądy i podstawowe naprawy maszyn i urządzeń zakładu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia
Uprawnienia: Obsługa wózków widłowych
Uprawnienia: Obsługa maszyn przemysłowych

Wymagania inne:

umiejetność obsługi wciągników; chęć podnoszenia kwalifikacji; umiejętność prowadzenia przeglądów i podstawowych napraw maszyn i urządzeń przemysłowychniektóre powyższe uprawnienia można uzupełnić po podjęciu pracy; wynagrodzenie początkowe: 4200 zł do 4800 zł brutto (składa się z pensji zasadniczej: 3500 zł do 4000 zł + 20% premii) - zależy od posiadanych uprawnień, umiejętności i doświadczenia; dla osób podnoszących swoje umiejętności i kwalifikacje - możliwość podwyżki oraz awansu na wyższe (i lepiej płatne) stanowiska

Miejsce pracy:

Suszec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie