Operator maszyn sztancujących

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2074
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie min. zawodowe; doświadczenie w firmie produkcyjnej; zdolności manualne, precyzja i dokładność w działaniu; zakres obowiązków: obsługa maszyn krojących, przezbrajanie maszyny/ ustawianie właściwych parametrów produkcji, zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn, sprawdzanie zgodności etykiet ze specyfikacją, przekazanie wykonanej produkcji na magazyn, raportowanie pracy na komputerze, przestrzeganie porządku na stanowisku pracy, trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

[Inne] : niewymagane

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach