Operator produkcji

Ogłoszenie numer: 4053663, z dnia 2021-01-03

Comac Jobs s.r.o.

Agencja zatrudnienia

Miejsce pracy: śląskie / Wodzisław Śląski

Opis stanowiska

  • montaż i testowanie samochodowych układów elektronicznych (moduły drzwiowe klucze z pilotem, jednostki sterujące, sensory)
  • osadzanie elementów na płytkach PCB
  • kontrola wizualna produktu

Wymagania

  • zręczność manualna
  • dobry wzrok
  • odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy

  • wynagrodzenie ok. 3500 4200 zł netto (na rękę) na podstawie czeskiej umowy o pracę
  • dofinansowanie do autobusu/transportu
  • rozbudowany system bonusowy
  • 25 dni urlopu/rok
  • lekką pracę, odpowiednią dla kobiet i mężczyzn
  • bony żywieniowe
  • krótki/długi tydzień pracy (zmiany 12h)

Wynagrodzenie

Od 4000 do 5000 PLN