Operator zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/20/0364
OBOWIĄZKI:
obsługa robota spawalniczego, wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej, dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń na stanowisku pracy, prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego, dbanie o przestrzeganie zasad BHP, regulaminu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: aktualne uprawnienia do spawania metodą 135 wg PN-EN ISO 9606-1 lub PN-EN ISO 1418, aktualne uprawnienia do spawania metodą 311 wg PN- EN ISO 9606-1 lub zaświadczenie odbycia kursu przepalacza gazowego
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego
Uprawnienia: znajomość procesów spawania oraz cięcia termicznego(cięcie plazmowe, cięcie tlenowe)
Uprawnienia: doświadczenie w obsłudze i programowaniu robota spawalniczego (mile widziane doświadczenie w obsłudze robotów Yaskawa Motoman)

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: mile widziana obsługa suwnicy z poziomu roboczego lub żurawia stacjonarnego
Uprawnienia: mile widziany kurs spawania lub cięcia gazowego

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 5 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju