Opiekun i wychowawca dzieci w żłobku

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1083
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:- przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, zgodnie z planem edukacyjnym obowiązującym w sieci Kraina Odkrywcy,- doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry zatrudnionej w naszych placówkach,- aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal,- dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach żłobka,współpraca z wszystkimi pracownikami żłobka oraz rodzicami dzieci,- pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych.Pracodawca oferuje dobrą atmosferę pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, elastyczne godziny pracy w przedziale od 06:30 - 18:30,możliwość rozwoju zawodowego, możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez zakład.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
Uprawnienia: kurs pierwszej pomocy
Uprawnienia: opiekun dzieci

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, umiejętności: opiekun dzieci, kurs pierwszej pomocy, uprawnienia: opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym, 1 rok doświadczenia w pracy z dziećmi do lat 3

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu