Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/20/1831
OBOWIĄZKI:
Pakowanie towarów, drobne prace produkcyjne, współpraca z pracownikami z Ukrainy, Białorusi, Rosji i Gruzji. Praca w ramach umowy zlecenie, w wymiarze minimum 10 godzin tygodniowo, w delegacjach na terenie całego kraju. Proponowane wynagrodzenie 17 zł na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane: sprawność fizyczna, posiadanie zdolności manualnych, podstawowa znajomość języka polskiego, komunikatywna znajomość (poziom B1) jednego z języków obcych: ukraińskiego, rosyjskiego, białoruskiego lub gruzińskiego.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej