Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/0609
OBOWIĄZKI:

Branża: chemiczna zwiazana z produkcją klejów. Rodzaj pracy: pakowanie ręczne Zakres obowiązków: 1. konfekcjonowanie produktów do pudełek, tworzenie opakowań zbiorczych 2. układanie produktów do pudełek w czasie i tempie wynikającym z procesu technologicznego 3. staranność w pakowaniu zgodnie z kryteriami zadanymi dla danego zamówienia

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

DOWOLNE WYKSZTAŁCENIE, MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT. C, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY PRZY PRODUKCJI ORAZ WIEDZA Z ZAKRESU TOWAROZNAWSTAWA, ZDOLNOŚCI MANUALNE, UMIEJĘTNOŚC PRACY Z ZESPOLE, DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY, STAN ZDROWIA UMOŻLIWIAJĄCY PRACĘ NA PRODUKCJI (PODNOSZENIE PUDEŁ DO 30 KG)

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych