Pielęgniarka - położna (k/m)

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/0537
OBOWIĄZKI:
- Przyjmowanie i przegląd dzieci,- nadzór nad wykonywanymi codziennymi zabiegami pielęgnacyjnymi, oddziaływanie wychowawcze na dzieci podczas wykonywania prac,- dbanie o bezpieczeństwo dzieci,- udzialanie pierwszej pomocy w nagłych przypadkach zagrażających bezpieczeństwu i zdrowiu dzieci,- odpowiedzialność za spełnianie warunków sanitarno-epidemiologicznych oraz nadzór w tym zakresie,- współpraca z intendentem przy układaniu jadłospisu dla dzieci z uwzględnieniem diet.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na czas określony 33 m-ce/ wymiar czasu pracy do uzgodnienia z pracownikiemMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów ul. Krakowska 30PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 7.30-15.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: pielęgniarka, położna
Uprawnienia: Prawo wykonywania zawodu położnej

Wymagania inne:

Wykształcenie: średnie, wyższe - kwalifikacje: pielęgniarka, położna; mile widziana umiejętność gry na instrumentach; inne wymagania: prawo wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych