Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/21/0084
OBOWIĄZKI:
Pobór krwi i jej składników od dawcówSzczegóły na stronie internetowej:http://bip.rckik.pl/artykuly/praca
Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Najnowsze ogłoszenia:

Specjalista ds. HR

Masz doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi? Interesuje Cię dalszy rozwój w tym kierunku? Mamy dla Ciebie świetną ofertę. Poszukujemy obecnie dla naszego Klienta, zaangażowanej osoby na stanowisko: Specjalista ds. HR WYMAGANIA MUST...

Gigroup - PL

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data dodania: dzisiaj

Kucharz

kucharz Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Data dodania: wczoraj

Asystent działu produkcji (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Pracownik pomocniczy w przetwórstwie

pomocnicza praca w przetwórstwie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Wieszowa

Higienistka stomatologiczna (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne, inne

Asystentka stomatologiczna (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak