Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/1532
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków, porcjowanie, zmywanie, sprzątanie. Żywienie dzieci i niemowląt. Catering dla żłobków i przedszkoli.Miejsce pracy: Gliwice ul. Robotnicza.Data zatrudnienia: styczeń 2021 r.Praca w systemie zmianowym w godzinach 6.00-19.00 (wg. grafiku).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka Sanepidowska

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanepidowska, zorganizowanie, schludność, dyspozycyjność, wymagane doświadczenie w gastronomii przy cateringu

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Najnowsze ogłoszenia:

Przedstawiciel Handlowy

Oferta skierowana tylko dla tych, którzy chcą i potrafią konkretnie zarabiać. Oczekiwania: niezbędne doświadczenie w firmie dystrybucyjnej FMCG czynne prawo jazdy kat. B znajomość rynku lokalnego łatwości nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury...

Polski Tytoń S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Żory

Data dodania: dzisiaj

Młodszy referent - stażysta

Wykształcenie średnie/wyższe, obsługa komputera

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Data dodania: wczoraj

Ogrodnik

Prace ogrodnicze. Wymagania konieczne: Zawód: Ogrodnik* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Ogrodnik

Prace porządkowe, pielęgnacja nasadzeń stałych i sezonowych, sciółkowanie, cięcia pielęgnacyjne roślin, przygotowanie terenu pod obsadę. Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Pracownik biurowy - projektowanie reklam

prace biurowe, projektowanie reklam, kontakt z klientem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: W RAMACH PROJEKTU: RPO WSL

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach