Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/20/1274
OBOWIĄZKI:
Wystawianie faktur, sporządzanie listów kurierskich, archiwizacja dokumentów, obsługa programu operacyjnego i znajomość programów biurowych. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera
Uprawnienia: dobra organizacja pracy i samodzielność, komunikatywność, rzetelność, uczciwość
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku