Pracownik biurowy w dziale planowania

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2094
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: min średnie; znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym; zakres obowiązków: planowanie zleceń produkcyjnych; zamawianie materiału i narzędzi niezbędnych do realizacji zleceń; katalogowanie i archiwizacja dokumentów; obsługa sprzętów biurowych; przygotowywanie sprawozdań oraz innych dokumentów firmowych; dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji w firmie; komunikacja z innymi działami firmy; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik prac biurowych*
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach