Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/21/0232
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik prosimy o kontakt do swojego doradcy klienta. Refundacja w ramach stażu. Zakres zadań : przygotowywanie zaświadczeń z zakresu podatków majątkowych, obsługa bezpośrednia podatnika w zakresie podatków majątkowych, przygotowywanie pism do wysyłki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Najnowsze ogłoszenia:

Mobilny Mechanik / Elektromechanik / Mechanik wózków widłowych

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących prostych napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania: Znajomość mechaniki / elektromechaniki

Emtor Spółka z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Data dodania: dzisiaj

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Serwisant baterii High Voltage

Czym się będziesz zajmować: przeprowadzaniem analizy reklamowanych baterii HV (high voltage), zdalnie, jak i w siedzibie Klienta wyjazdami do Klienta i dokonywaniem napraw baterii HV serwisem baterii HV, zarówno w siedzibie firmy, jak i bezpośrednio u Klienta...

BMZ Poland Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Operator Ładowarki

Zadania: Załadunek dozatorów wytwórni, hałdowanie kruszyw i właściwa gospodarka materiałowa na placu WMA Prowadzenie prac zgodnie z poleceniami operatora wytwórni Szczególny nadzór nad placem składowym celem nie dopuszczenia do mieszania poszczególnych...

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Elektryk

Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za: wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji i napraw instalacji maszyn, urządzeń elektrycznych, rozdzielni, montaż szaf sterowniczych w urządzeniach i maszynach, wykonywanie pomiarów elektrycznych,...

ECOL Sp. z o.o.