Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/20/0881
OBOWIĄZKI:
Prace wykończeniowo-remontowe polejgające m.in. na kładzeniu gładzi, wykonywaniu sufitów podwieszanych, malowaniu pomieszczeń itp.Praca na terenie Wodzisławia Śląskiego oraz miast ościennych od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00. Pracodawca zapewnia dojazd do miejsca wykonywania pracy z Wodzisławia Śląskiego.Osoby zainteresowane proszone są w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

zdolności manualne, dokładność, sprawność fizyczna, mile widziane doświaczenie zawodowe (w przypadku braku doświadczenia pracodawca oferuje możliwość przyuczenia do zawodu).

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim