Pracownik ds. produkcji (branża elektroniczna)

Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • Montaż urządzeń elektronicznych
  • Testowanie podzespołów elektronicznych
  • Montaż urządzeń fiskalnych i niefiskalnych
  • Lutowanie elementów elektronicznych
  • Wykonywanie wiązek oraz kabli
  • Kontrolę jakości produktów
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie (mile widziane elektroniczne)
  • Zdolności manualne
  • Pożądana umiejętność lutowania ręcznego elementów THT oraz SMD
  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku lub zainteresowanie obszarem produkcji
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym i dogodną formę zatrudnienia
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole