Pracownik ds.administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2450
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: średnie; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; zakres obowiązków: pomoc w prowadzeniu sekretariatu; prowadzenie książki kancelaryjnej i obsługa korespondencji; prace biurowe związane z obsługą sekretariatu; sporządzanie pism; przygotowywanie sal na wynajem, szkolenia, spotkania; pomoc przy projektach prowadzonych przez Izbę; ścisła współpraca z Dyrektorem Izby i Asystentką Zarządu; prowadzenie rejestru umów; wprowadzanie danych o wystawionych zaświadczeniach de minimis w SHRIMP; sporządzanie aneksów do umów o dofinansowanie; wysyłanie informacji do przedsiębiorców z zaproszeniem do podpisania umowy o dofinansowanie; obsługa przedsiębiorcfów przy podpisaniu umów; prowadzenie korespondencji; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik prac biurowych*
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach