Pracownik gospodarczy/konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rudy
Numer: StPr/20/1267
OBOWIĄZKI:
Wymagane umiejętności remontowo-naprawcze w zakresie instalatorstwa i budownictwa (tzw. "złota rączka"), prawo jazdy kat. B, brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m. Mile widziane uprawnienia: palacza co, elektryka min. do 1 kV, uprawnienia do przewozu osób (bus 9-cio osobowy). Docelowo zatrudnienie na pełny wymiar czasu pracy. Podanie (CV, dokumenty potwierdzające wykształcenie, kwalifikacje oraz umiejętności) należy składać w sekretariacie w terminach do dn. 12.10.2020 r., do dn. 31.10.2020 r. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętności remontowo-naprawcze w zakresie instalatorstwa i budownictwa tzw. "złota rączka"

Miejsce pracy:

Rudy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku