Pracownik magazynu (Operator wózka widłowego)

Miejsce pracy: Zabrze

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa wózków widłowych (wózki czołowe, z podestem, wysoki skład).
  • Odbieranie i kontrola dostaw oraz weryfikacja zgodności ilościowej i jakościowej.
  • Weryfikacja zgodności dokumentów dostaw.
  • Organizacja i prawidłowe rozmieszczenie materiałów na regałach magazynowych.
  • Przestrzeganie obowiązującej dokumentacji magazynowej, instrukcji i norm, zasad BHP.
  • Obsługa skanera (z systemem SAP).
  • Zapewnienie utrzymywania odpowiedniego poziomu terminowości zleceń.
Nasze wymagania:
  • Aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Doświadczenie w obsłudze skanera.
  • Dobra energia, elastyczne podejście, inicjatywa do działania oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie u wiodącego amerykańskiego lidera produkcji grilli.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz system premiowy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym.
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej, nowoczesny park maszynowy, doświetlone światłem naturalnym hale produkcyjne.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej – do 12 zł za dwudaniowy obiad.
  • System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń.
  • Realne wsparcie w życiu prywatnym (prywatny program emerytalny, wyprawka z okazji narodzin dziecka, Program VIP Whirpool oraz zniżki na firmowe produkty).
  • Welcome pack.
  • Strefa relaksu i siłownia na świeżym powietrzu.
  • Fantastyczną i przyjazną atmosferę pracy- wydarzenia firmowe i wspólne inicjatywy (m.in. spotkania integracyjne, wspólne grillowanie, sadzenie roślin, akcje charytatywne i lokalne inicjatywy, świętowanie z okazji dnia otwarcia fabryki i produkcji milionowego grilla).
  • Poznanie ciekawych technologii wytwarzania produktu- pracę przy innowacyjnej produkcji grilli w nowej hali produkcyjnej przy nowoczesnych maszynach.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (Zabrze, Donnersmarcka), z dostępem do miejsc parkingowych i strefą carsharing’u.

Najnowsze ogłoszenia:

Ustawiacz maszyn CNC (Wytaczarz)

Twój zakres obowiązków: Obsługa wytaczarki TOS WH13 Wykonywanie detali na podstawie udostępnionej dokumentacji Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów procesu Posługiwanie się rysunkiem technicznym w codziennej pracy Autokontrola oraz kontrola jakości w...

MASTEC WTECH SP. Z O.O.

Miejsce pracy: śląskie / Wyry

Data dodania: wczoraj

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

- przeprowadzania przeglądów prewencyjnych i oględzin zgodnie z harmonogramem;- kwalifikowanie tłoczników oraz wykrojników do napraw i remontów;- bieżące usuwanie awarii;- analizowanie dokumentacji i rysunków technicznych;- dokonywanie zmian programowych i...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data dodania: 2024-09-06

Opiekunka dziecięca - staż

Opieka nad dziećmi do lat 3, pomoc przy podstawowych czynnościach higieny, zabawy z dziećmi, pomoc przy ubieraniu, karmienie. Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Pracownik produkcji

- Kontrola produkcji na magazynie- Przyjmowanie zamówień od klientów- Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniem tj. stal lista, wz, zamówianie- Obsługa zautomatyzowanej maszyny zbrojarskiejOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na...

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Sprzątaczka biurowa

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Sprzątanie biur. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Pracownik produkcji szklarniowej

prace porządkowe i pielęgnacyjne na szklarni oraz zbiór pomidora i ogórka w szklarniach ogrzewanych Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Pyskowice