Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/1228
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac ręcznych przy liniach pakowania mięsa oraz przy linii pakowania żywności w systemie MAP/VAC/Skin oraz procesów technologicznych produkcji dań gotowych (obsługa komór parzelniczych, produkcja kanapek, przygotowywanie zup), znajdujących się na hali produkcji o stałej temp. <10 st. C; usuwanie zanieczyszczeń bieżących podczas produkcji (zastoiny wody z posadzki, osocze i mięso spod linii produkcyjnych); czyszczenie oraz dezynfekcja kratek ściekowych wybranymi środkami chemicznymi; mycie maszyn i urządzeń produkcyjnych; przeciąganie wózków z pojemnikami surowcowymi do hali myjki,; zabezpieczenie płynnej i wydajnej pracy linii ciągu całej zmiany; praca w wymuszonej pozycji ciała (stojąca); dźwiganie ciężarów zgodnie z normami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętność pracy w zespole. Umiejętność pracy pod presją czasu. Gotowość do pracy w późnych godzinach nocnych oraz w weekendy.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach